Opinie klientów

"Bardzo profesjonalna i miła obsługa, zdjęcia piękne."

"Bardzo dziękujemy, bardzo miło było nam gościć warsztat kreatywności wszystko wspaniałe... dorośli jak i dzieci byli bardzo zachwyceni. Fotobudka, animatorka dla dzieci wszystko bylo na medal polecamy i bardzo dziękujemy"

"Animator na urodziny Twojego dziecka - tak to idealny wybór!!! Pani Animatorka uśmiechnięta, ma świetny kontakt z dziećmi jak i z dorosłymi, potrafi porwać do zabawy. Wszyscy zadowoleni i zainteresowani. Pięknie wymalowane buzie dzieci, balonowe zoo i cała masa różnych gier i zabaw. Bardzo dziekujemy. Polecamy i na pewno jeszcze skorzystamy"

"Świetni ludzie. Dzieci zachwycone a zdjęcia z fotobudki najlepszą pamiątką z wesela. Serdecznie polecamy"

Image

"Profesjonalna i pomocna obsługa, bardzo dobra jakość zdjęć, cena jak najbardziej adekwatna do usługi. Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają nad wyborem."

"Bardzo serdecznie polecam Warsztat Kreatywności Pani Kasi. Odpowiednia osobna na odpowiednim stanowisku. Doskonale podejście do dzieci malutkich jak i do tych trochę starszych a najlepsze do "dużych dzieci". Były banki, malowanie buziek, super zabawa z chustą, zabawy sprawnościowe dla dużych i małych - wszyscy goście zaangażowani i wszyscy doskonale się bawili. Super zabawa przy fotobudce. Bardzo serdecznie polecam! Dziękuję Pani Kasiu.
PS: Kiedy Warsztat kreatywności zakończył animacje, wszystkie dzieci chórem orzekły, że "teraz to jest nudno".

"Z całego serca polecam zarówno fotobudke, jaki i Panią animatorkę. Pełen profesjonalizm. Pani Kasia fantastyczna osoba, rewelacyjnie doradziła co do ilości godzin animacji i fotobudki, sama zaproponowała mniej godzin animacji co dla mnie było już dużym plusem. Dzieciaki zadowolone, synek nie pozwolił sobie zmyć buźki, nawet jak szedł spać. Fotobudka fantastyczna atrakcja, zarówno dla starszych jak i tych młodszych. Pięknie sie prezentowała, super jakość zdjęć, dużo gadżetów i rewelacyjny dodatek w formie księgi gości. Będę polecać Państwa każdemu.„

"Polecam wszystkim. Mega zabawa, rodzice i dzieci bardzo zadowoleni. Pani Kasia przygotowana na 100%.
Ps. Pani Kasiu dziękujemy za wspaniale spędzony czas."